$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları Memur Personel web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. memurpersonel.net üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. memurpersonel.net üye ve müşterilerinin e-posta adresleri memurpersonel.net‘la ilgili tanıtım, haber bülteni, Satış ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz bilgi(at)memurpersonel.net adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

memurpersonel.net, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ilgili bilgileri,memurpersonel.net kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. memurpersonel.net web sitesi üzerindeki tüm doküman, resim ve bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz ve yayınlamaz. Ayrıca Anılan firma adları, parça numaraları, sembol ve diğer tanımlayıcı ifadeler yalnızca referans amacıyla kullanılmıştır. Bu ve diğer ifadeler anılan parçaların, markaların orijinal bilgileri olduğu anlamına gelmez. memurpersonel.net üzerinde referans amaçlı bulunan bağlantılardan dolayı sorumluluk almamaktadır. Bu bağlantılar yalnızca referans amaçlıdır. Karşı taraftan kaynaklı oluşabilecek problemlerden memurpersonel.net sorumluluk kabul etmez.

memurpersonel.net Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde Gizlilik İlkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler memurpersonel.net ana sayfası üzerinde ilan edilir. Gizlilik İlkesi bir sözleşme değildir.